четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 64
home Познати

Елена Велевска во бела маичка без градник откри повеќе отколку што треба (ФОТО)

Елена Велевска во бела маичка без градник откри повеќе отколку што треба (ФОТО)

Македонската пејачка Елена Велевска важи за една од најзгодните дами на македонската музичка сцена. Таа никогаш не криела и секогаш отворено зборувала и за своите естетски корекции.

Пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографии од снимањето на видео записот за песната „Овој живот убав е“, на кои таа позира во бела маичка без градник.

„Секогаш бидете насмеани, затоа што животот е нешто прекрасно и има толку многу работи за кои можете да се смеете“, напиша Елена во опис на фотографијата.

Локални избори 2021