среда, 27. мај 2020. Вести денес: 84
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Елена Ристеска за враќањето од Америка: Пар луѓе ни се смееја, да не имате корона? (ФОТО)

Елена Ристеска за враќањето од Америка: Пар луѓе ни се смееја, да не имате корона? (ФОТО)

Македонската пејачка Елена Ристеска а почетокот на овој месец беше на патување во Америка, а преку објавена фотографија на Инстаграм откри и како поминал нејзиниот лет за назад во Македонија.

-Оваа силика е на враќање од Амрика на почетокот на март, едвај издржав толку саати со маска ама важно се заштитив од зараза. Само нема да заборавам дека пар луѓе ни се смееја како: Да не имате корона? Се прашувам дали и сега се смеат?! –напиша Ристеска.

Коронавирус