сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 92
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Елена Ристеска ужива во Мајами: Еве како го доведува своето тело до совршенство (ВИДЕО)

Елена Ристеска ужива во Мајами: Еве како го доведува своето тело до совршенство (ВИДЕО)

Елена Ристеска во моментов е во Мајами со својата најдобра пријателка.

 

View this post on Instagram

 

My bestie @ivanapopcev and I… #miami #florida

A post shared by 🅴🅻🅴🅽🅰 🆁🅸🆂🆃🅴🆂🅺🅰 ERA (@elenaristeska_era) on

Елена и покрај тоа што е далеку од дома, не ја заборави својата секојдневна рутина – вежбањето.

Затоа, сега изгледа подобро од било кога. Иако, може малку да се опушти во убавините на Мајами, вежбањето нека го продолжи кога ќе се врати.

Коронавирус