четврток, 23. март 2023. Вести денес: 177
home Познати

Елена Ристеска се прошета само по градник, фановите ја преплавија пејачката со коментари за храброста (ФОТО)

Македонската поп-пејачка Елена Ристеска објави фотографија на својот Инстаграм профил со која ја покажа својата фигура, која очигледно ја довела до совршенство.
Елена Ристеска се прошета само по градник, фановите ја преплавија пејачката со коментари за храброста (ФОТО)

Македонската поп-пејачка Елена Ристеска објави фотографија на својот Инстаграм профил со која ја покажа својата фигура, која очигледно ја довела до совршенство.

Елена позираше во црна проѕирна маичка, а фановите воодушевени од фотографијата не престанаа да ги редат позитивните коментари.

Мора да се признае дека Елена изгледа одлично и дека навистина се исплати целиот труд кој го вложува за да ја добие оваа фигура.

Jeans are always “IN”.. #jeans #jeansomania #selfie #bluejeans #IN

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

loading...

Најнови вести