недела, 27. септември 2020. Вести денес: 105
home Познати

Елена Ристеска покажа опасно деколте од блузата спуштена до критично место (фото)

Елена Ристеска покажа опасно деколте од блузата спуштена до критично место (фото)

Кон почетокот на месец март, популарната пејачка Елена Ристеска се врати од Америка која и стана се почеста дестинација за посета, особено Мајами.

Сега е во Скопје во изолација, но според пишувањата во нејзините најнови објави на социјалните мрежи, сака што поскоро да се врати таму и  да го заврши проектот што го почнала. Или пак,  во прашање е љубов како што со една романтична фоторгарија од женска и машка силуета ја заинтригира јавноста, а се појавија шпекулации и дека се омажила.

Дали тоа се случило, остана само на пишувања, но сигурно е дека Елена била работно посветена. Таа објави фотографија на која се подготвува со шминка, а на себе има само лесна блуза со ултра отворено деколте кое дополнително го нагласи сесапилот.

„Пред неколку недели, јас и Арменд Рамадани работиме на специјален проект заедно. Не можам да дочекам да ви покажам. Се надевам дека се’ ќе се врати на свое место. Наскоро…“ – дополни Елена за секси фотографијата, а како што вели и самата се молиме пандемијата што поскоро да ја снема и да се вбратиме во колосек!

Коронавирус