вторник, 11. мај 2021. Вести денес: 0
home Познати

Елена Ристеска никогаш посекси: Високи потпетици, црни чорапи и чипкано фустанче – вистински рај за очи (ФОТО)

Елена Ристеска никогаш посекси: Високи потпетици, црни чорапи и чипкано фустанче – вистински рај за очи (ФОТО)

Популарната Елена Ристеска во последно време е доста активна на социјалните мрежи, а овој пат објави неколку фотографии кои беа вистинско „честење“ за машката публика.

Имено, таа објави фотографија на која е облечена во црно кратко фустанче со чипка и црни мрежести чорапи на која Елена изгледа неверојатно и секси.

🙂 One beautiful night.. #tbt #black #nightout

A post shared by E L E N A ♥? (@elenaristeskaofficial) on

Коронавирус