сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 8
home Познати

Елена Ристеска го запали Инстаграм со бујно деколте, но кога ќе го видите нејзиниот поглед од собата во Мајами ќе подзинете (ФОТО)

Елена Ристеска го запали Инстаграм со бујно деколте, но кога ќе го видите нејзиниот поглед од собата во Мајами ќе подзинете (ФОТО)

Познатата пејачка Елена Ристеска на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од своето патување во Мајами.

Пејачката со бујно деколте во преден план уште еднаш докажа дека е вистинска убавица.

That view behind me… #miami #marquisresidences #nightout

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

Но, сепак фановите останаа со подзинати усти од погледот од нејзината соба во Мајами, погледнете.

🙂 Another 3 from @dejan_dimkovski ??? #miami #marquisresidences

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

In love with Miami… ❤️#icanbelikethisforever #marquisresidences #chilling

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

Коронавирус