четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 47
home Познати

Елена Петреска позираше по долна облека во својот двор – соседите имаа што да видат (фото)

Елена Петреска позираше по долна облека во својот двор – соседите имаа што да видат (фото)

Иако живее во зграда во скопската населба Аеродром, пејачката Елена Переска има стан на приземје, а со тоа и двор кој и е петка уреден.

Зеленило, реквизити за релаксација и се она што и прави мерак, нејзе и на нејзиното семејство.

 

View this post on Instagram

 

? #nightphoto

A post shared by Elena Petreska (@elena__petreska) on

Условите zа летен одмор беа доста различни од се она што сме навикнале, а винивникот е добро познат- коронавирус.

Ама Елена си има дворче во кое може да си ужива постојано на овие топли денови, да се сонча и релаксира, независно што соседите ја гледаат од секој агол.

Овој пат позираше по црна долна облека во дворот и порача дека треба да се сакаме онакви какви што сме.

Причината поради која се фотографираше вака е тоа што загуби килограми и се реши од надуеноста на стомакот, пороблеми со кожата…

Заслугата за тоа е еден напиток на кој таа му е благодарна и ја доведе до посакувана форма.

Инаку, Елена неодамна го приомени имиџот, на својата коса додаде екстензии кои одлично и прилегаат, а на Инстаграм редовно објавува фотографии на кои носи модерни и фенси комбинации.

Најнови вести

Локални избори 2021