вторник, 21. јануари 2020. Вести денес: 139
home Познати

Елена Миленковска момчето го остави без воздух: „Диши малку, убавице“ (ФОТО)

Елена Миленковска момчето го остави без воздух: „Диши малку, убавице“ (ФОТО)

По учеството во последната сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Елена Миленковска остана да живее и гради кариера во Белград. Патем, Еленче по грчката љубовна романса, влета во  во врска со учесникот од „Ѕвездите на Гранд“, Гуте  Маринковиќ, а истата ја обелоденија на социјалните мрежи со заеднички фотографии.

Денес, 20 август на Елена и е роденден. Честитки стигаат од сите страни. И подароци…

Прочитајте повеќе на vistina.com.mk