петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 44
home Познати

Елен Деџенерис како да пропадна во земја! Се најде на столбот на срамот, цел месец ја прогонуваат поради ова! (ФОТО)

Елен Деџенерис како да пропадна во земја! Се најде на столбот на срамот, цел месец ја прогонуваат поради ова! (ФОТО)

Елен Деџенерис поради целата ситуација со коронавирусот своето познато шоу почна да го води од дома, но нејзините вработени не кријат колку им паднало тешко што таа поради тоа ‘ги удрила по џеб’.

Исто така, наводно дури 30 лица веќе еден месец не добиле никаква повратна информација околу платата – наведува извор за странските медиуми, кој е близок со Елен.

Минатата недела, пак, им се обратил шефот од продукцијата со информација дека платата им е намалена за дури 60 отсто, поради што се домневаат дека водителката нешто крие, со надеж дека ќе го избегне гневот на инаку добро обучена екипа.

Странските медиуми пишуваат дека Елен потпишала годишен договор за емитување на емисијата од 87,5 милиони долари, додека нејзиниот имот се проценува за вртоглави 490 милиони долари.

Иако не се огласува на повиците на колегите новинари, излегоа папарацо фотографии од нејзина кратка прошетка во непрепознатливо издание и обид да се сокрие.

Локални избори 2021