недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 90
home Познати

Експерт од Виндзор: „Меган Маркл сега сака да се разведе и од Хари“

Експерт од Виндзор: „Меган Маркл сега сака да се разведе и од Хари“

Плановите на Меган Маркл се посуптилни отколку што мислите, таа сега планира развод од Хари, вели експерт од Виндзор.

Нема мир во Виндзор. По сензационалниот „развод“ од кралското семејство, следуваат нов стресови. Имено, експерт од Виндзор, Вејн Дупре, вели дека перфидните планови на Меган Маркл допрва ќе ги видиме, и дека таа има предвид дефинитивно да се одвои и од Хари.

Според експертот Вејн Дупре, Меган веќе го има испланирано последниот дел од планот – „Меган ќе се разведе од Хари во рок од 3 до 5 години“, вели Дупре.

-Всушност, гласините кружеа уште пред неколку месеци за можен развод меѓу војводите од Сасекс, одвојување на кое дури и кралицата Елизабета би била „за“.

Дупре продолжува: „Хари сака тивок живот, далеку од центарот на вниманието, но тоа не го сака неговата сопруга. Меган го слуша повикот на Холивуд и милионите што може да ги достигне “.

Сетрата на Меган, исто така е во прилог на ова тврдење. Саманта Маркл открила дека поранешната актерка „поминала низ кралското семејство како торнадо, без никаква почит“, исто така го одвлекува и сопругот со себе. Потоа, Самтанта заклучува – Нејзините цели се слава и моќ во Холивуд.

Коронавирус