среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 151
home Познати

Експериментираше со својата коса во карантин, а од тоа што го доби ќе ви падне вилицата- Карлеуша има нова фризура (ФОТО)

Експериментираше со својата коса во карантин, а од тоа што го доби ќе ви падне вилицата- Карлеуша има нова фризура (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша постојано прави промена на својот имиџ се со цел да биде во центарот на вниманието.

Овој пат таа повторно започна да експериментира со својата коса и фризура.

Поп дивата се одлучи да ја промени својата фризура во карантин по што фановите веднаш ја нападнаа со илјадници коментари.

Она што не е познато дали таа сама се шишала во изолација или била на фризер.

Според коментарите фановите се сложуваат таа да има кратка коса со шишки.

ЕУРО 2020

Македонија