четврток, 22. јули 2021. Вести денес: 204
home Познати

Екс-партнерот на Емина покажа со што располага: Има 56 години, а на телото можат да му позавидат помладите мажи (ВИДЕО)

Екс-партнерот на Емина покажа со што располага: Има 56 години, а на телото можат да му позавидат помладите мажи (ВИДЕО)

По разводот, пејачката Емина Јаховиќ беше во врска со турскиот милијардер Садетин Саран. Сепак, ниту нејзината романса не траеше.

Садетин и Емина раскинаа, но, како што тврди пејачката, тие останаа во коректни односи. Саран важи за голем заводник во Турција и иако веќе има 56 години, многу помлади мажи можат да му завидат на неговиот изглед и форма, што сега го покажа со последната објава на социјалната мрежа Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @sadettinsaran

Мускулното тело и физичката способност што ги покажа ги воодушевија жените и им дадоа домашни задачи на мажите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @sadettinsaran

Коронавирус