вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 163
home Познати

ЕГЗОТИЧНО – ЕРОТИЧНО: Српската водителка го покажа прекрасното тело, а овој детаљ никој не го пропушти! (ФОТО)

ЕГЗОТИЧНО – ЕРОТИЧНО: Српската водителка го покажа прекрасното тело, а овој детаљ никој не го пропушти! (ФОТО)

Водителката Душица Јаковлевиќ неодамна замина на заслужен одмор со својот партнер. Таа редовно ги воодушевува своите следбеници на Инстаграм со слики или снимки, за фановите да имаат можност да видат како живее водителката и ужива далеку од ТВ камерите.

Денес фановите ја видоа нејзината фотографија од плажа, каде ужива во овие жешки летни денови.

Нејзиното извајано тело е јасно видливо, а уште еднаш нејзината тетоважа на интересно место привлече големо внимание и предизвика бројни позитивни коментари.

Коронавирус