четврток, 22. јули 2021. Вести денес: 204
home Познати

Едвај ги задржа градите, а од глетката ќе се препотите: Дилета Леота во секси бикини ужива на јахта заедно со познатиот турски актер

Едвај ги задржа градите, а од глетката ќе се препотите: Дилета Леота во секси бикини ужива на јахта заедно со познатиот турски актер

Веднаш штом заврши сезоната во италијанската Серија А, познатата новинарка Дилета Леота реши да замине на заслужен одмор далеку од градските настани и кој било стадион.

Таа во моментов ужива на море со своето момче Џан Џаман, а сега сподели и фотографија од заедничкото уживање.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Can Yaman (@canyaman)

Познатата водителка во моментов се забавува со него на Капри и ужива во луксуз, иако пред само неколку месеци беше мета на разбојници од Србија.

Имаше гласини дека Леота го изневерила Џан со американскиот милијардер и син на сопственикот на Рома, но фотографиите говорат поинаку.

Љубовта помеѓу Дилета и Џан очигледно расте од ден во ден, а Леота сега покажа како изгледа кога нема тронка шминка на својот Инстаграм профил.

Коронавирус