петок, 10. јули 2020. Вести денес: 114
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Едвај ги додржа градите во длабокото деколте, но една грешка на пејачката го препоти целиот ноќен клуб (ФОТО)

Едвај ги додржа градите во длабокото деколте, но една грешка на пејачката го препоти целиот ноќен клуб (ФОТО)

Контроверзната пејачка Карди Би се појави во еден ноќен клуб во Лос Анџелес во провокативно издание и ги излуди фановите.

Имено пејачката на себе имаше само едно делен костим со длабоко деколте од кое и испаднаа градите и пејачката се најде во непосакувана ситуација.

Пејачката пред фановите се обиде веднаш да реагира и да ја поправи грешката, но веќе беше предоцна, папараците ги фатија сите детали, погледнете.

Парламентарни избори 2020