понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 163
home Познати

Едвај ги додржа градите да не и испаднат: Нивес Целзиус и во време на пандемија знае како да го привлече вниманието (ФОТО)

Едвај ги додржа градите да не и испаднат: Нивес Целзиус и во време на пандемија знае како да го привлече вниманието (ФОТО)

Хрватската старлета, пејачка, и актерка Нивес Целзиус се почесто знае како да ги „запали“ своите следбеници на Инстаграм, со провокативни фотографии.

Во верем на пандемија кога нема настапи и излегување таа наоѓа начин како да го привлече внимамнието на своите фанови, а тоа често е разголување, па така и овој пат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Нивес објави серија жешки фотографии на кои позира во градник, но и во провокативна поза со раширени нозе во тесно фустанче.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Коронавирус