петок, 20. мај 2022. Вести денес: 36
home Познати

Едвај чека да стане татко: Вељко со безобразен коментар и фотографија од половиот орган на неговиот нероден син (ХИТ ФОТО)

Едвај чека да стане татко: Вељко со безобразен коментар и фотографија од половиот орган на неговиот нероден син (ХИТ ФОТО)

Синот на Цеца Вељко Ражнатовиќ едвај чека да стане татко.

Неговата сопруга Богдана Родиќ е во поодмината бременост, а јавноста веќе одамна знае дека тие чекаат машко бебе.

Вчера Вељко на својот Инстаграм профил повторно објави фотографија од ултразвукот, а фотографијата стана хит поради коментарот на идниот татко.

Имено тој го заокружи бебето во утробата на Богдана и напиша „Ку*оња татин“, напиша Вељко.

Тој инаку ќе го носи името Жељко по неговиот покоен дедо на кого денеска му се навршуваат 20 години од неговото убиство.

Најнови вести

Коронавирус