четврток, 19. септември 2019. Вести денес: 0
home Познати

Едни Мареј случајно го објави својот голем полов орган, а Мекгрегор му возврати: Фановите го нарекоа „Анаконда и чудовиште“ (ФОТО)

Едни Мареј случајно го објави својот голем полов орган, а Мекгрегор му возврати: Фановите го нарекоа „Анаконда и чудовиште“ (ФОТО)

Познатиот спортист последниве денови е во центарот на вниманието откако обожавателите го нападнаа неговиот Инстаграм профил.

Откако Енди Мареј објави фотографија на која несакајќи го откри неговиот голем машки орган, овој пат Конор Мекгрегор позираше за време на тренинг во кратки шорцеви.

Но, она што им го одвлече вниманието на неговите фанови е неговиот екстремно голем полов орган, по што следуваа лавина од коментари.

„Чудовиште“, „Анаконда“, „Змија во гаќите“, се само дел од коментарите, погледнете.

Најнови вести