среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 47
home Познати

Едната е балканска заводничка, другата светска ѕвезда: Облекоа исто парче, која изгледа подобро? (ФОТО)

Едната е балканска заводничка, другата светска ѕвезда: Облекоа исто парче, која изгледа подобро? (ФОТО)

Балканските и светските ѕвезди веќе покажаа дека розовата боја се враќа во мода.

Овие бои сами по себе се впечатливи, па се одличен избор за секоја прилика.

Иако има такви бројни светски изданија, никој не може да ја заборави креацијата на Џенифер Лопез која ја носеше на премиера на филмот „Second act“.

Токму таа креација потсети и на креацијата во која се облече Јелена Карлеуша на една од последните фотографии.

 

View this post on Instagram

 

Pink clouds ☁️ ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус