сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Една од најпознатите српски пејачки уловена без шминка- фотографиите се шокирачки

Една од најпознатите српски пејачки уловена без шминка- фотографиите се шокирачки

Иако на офотографиите што ги објавува на социјалните мрежи ја гледаме стокмена од глава до петици, сепак, и Сека Алексиќ умее да се опушти и недотерана да излезе до својот дом.

Благодарение на папарацо-фотографиите што ги преплавија социјалните мрежи, популарната фолкерка ја гледаме во поинакво светло… помалку гламурозно и блескаво.

Најнови вести

Коронавирус