среда, 19. февруари 2020. Вести денес: 129
home Познати

Едита го покажа прекрасното деколте, но сите го коментираат овој детаљ на лицето на Кеба (ФОТО)

Едита го покажа прекрасното деколте, но сите го коментираат овој детаљ на лицето на Кеба (ФОТО)

Денешните мажи повеќе се средуваат и негуваат, но Драган Којиќ Кеба изгледа малку се занесе.

Веќе е стара вест дека тој направил исцртување на веѓите со јапонска метода, но сега тој поминал низ корекција и резултатот е хит на социјалните мрежи.

Колешката на Кеба, Едита Арадиновиќ, на својот Инстаграм профил објави весела фотографија од него, а овој пат најмногу коментари привлекоа тетовираните веѓи на Кеба.

Дури и прекрасното деколте на згодната пејачка не привлече толку внимание.

 

View this post on Instagram

 

Keba sve je mladji, na slici ga pronadji ?👊🏼

A post shared by editta (@editaaradinovic) on