понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 81
home Познати

Единствено што Тамара не може да скроти, тоа се нејзините гради (ФОТО)

Единствено што Тамара не може да скроти, тоа се нејзините гради (ФОТО)

Тамара Ѓуриќ е позната по својата убавина и остар јазик. Таа секогаш ги изненадува фановите со секси фотографии и со шокантни изјави.

Сега, како што веќе сме навикнале од неа, таа на својот Инстаграм објави провокативна фотографија. Ни оваа наметка или фустан, не може да ги сокрие нејзините букни гради.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89)

Локални избори 2021