среда, 28. септември 2022. Вести денес: 118
home Познати

Еден месец по скандалот: Весна Џогани откри во какви односи е со сопругот по информациите дека тој ја изневерува (ВИДЕО)

Еден месец по скандалот: Весна Џогани откри во какви односи е со сопругот по информациите дека тој ја изневерува (ВИДЕО)

Пејачката Весна Џогани се појави синоќа на ревијата на познат бренд, а во оваа прилика разговараше со новинар од редакцијата на Пинк.рс и откри нови детали од нејзиниот приватен живот.

Весна се осврна и на неодамнешниот скандал што избувна кога медиумите објавија дека Џоле наводно ја изневерува.

-Сè се смири, сега се е во ред, тоа е тоа, ситуацијата е одлична. Грдите коментари не ме допираат, тоа е нивната работа, заклучува Весна за Пинк.рс.

Најнови вести

Коронавирус