среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Еден детаљ ги издаде: Емина Јаховиќ го прослави роденденот и ненамерно откри дека повторно е со милијардерот (ВИДЕО)

Еден детаљ ги издаде: Емина Јаховиќ го прослави роденденот и ненамерно откри дека повторно е со милијардерот (ВИДЕО)

Српската пејачка Емина Јаховиќ 37-от роденден го прослави во својот дом со синовите Јаман и Јавуз, додека на видео снимката која ја објави пејачката се слуша и машки глас, па веднаш започнаа шпекулациите.

Нејзините фанови се израдуваа бидејќи пејачката се смирила со турскиот милијардер со кого претходно раскина бидејќи не сакаше да стапи во сериозна врска и брак кој и го нудел тој.

 

View this post on Instagram

 

My perfect birthday party ? ? ❤️ #myfamily #myeverything

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Двајцата во еден момент ставија и иста објава на Инстаграм, што е доказ дека парот повторно е заедно.

Коронавирус