понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 166
home Познати

Еден ден пред концертот: Сека не издржа, па сподели одлична вест со фановите (ФОТО)

Еден ден пред концертот: Сека не издржа, па сподели одлична вест со фановите (ФОТО)

Сека Алексиќ утре ќе одржи голем концерт во белградската „Штарк арена“, по цели 8 години.

Пејачката не крие дека многу се потрудила и вложила за концертот да наликува на светски спектакл.

Само еден ден пред концертот Сека дозна одлична вест која веднаш ја сподели со своите фанови.

-Распродадено!, напиша Сека преку фотографија од мапа на арената.

Најнови вести

Коронавирус