вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ед Ширан ќе стане татко, со сопругата ја чуваа бременоста во тајност

Ед Ширан ќе стане татко, со сопругата ја чуваа бременоста во тајност

Ед Ширан и Шери Сиборн наскоро ќе станат родители. Британските медиуми известуваат дека славниот пејач и неговата сопруга ја чуваат бременоста во тајност.

28-годишната спортска обожавателка наводно треба да се породи до крајот на летото. Ед и Шери се познаваат од деца, а се и средношколски пријатели.

Се верија во 2018 година, а стапија во брак една година подоцна.

Најнови вести