недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ѕвездата на ПСЖ ги остави жената и децата за оваа секси келнерка- нејзините гради и испаднаа од бикинито додека фудбалерот спиеше

Ѕвездата на ПСЖ ги остави жената и децата за оваа секси келнерка- нејзините гради и испаднаа од бикинито додека фудбалерот спиеше

Марко Верати се опуштил на плажа, а папараците веднаш го забележале тоа.

Откако заврши сезоната, најголемите фудбалски ѕвезди разотидоа ширум светот по елитните места за одмор. Едно од најпопуларните места е Ибица, каде што отпатува и еден од најдобрите играчи на ПСЖ, Марко Верати.

Тој неодамна влезе во романса со преубавата француска манекенка, Џесика Алди, која веќе позираше за многу француски списанија.

Сепак пред шест месеци не беше толку многу популарна, па тој ја спореди со скромна манекенка која претходно работела како келнерка во некој бар во Париз.

Токму таму се запознале и страста бликнала како пламен. Толку многу била силна што Верати одлучил поради Џесика да ја остави својата невенчана сопруга Лаура со која има две деца.

Дека е среќен и лудо заљубен во Џесика можеше да се види и на плажата каде што разменувале нежности.

Таа имала минијатурно бикини во кое задникот ѝ бил совршено обликуван, а кога се свртела имала проблем со горниот дел од бикинито бидејќи било премало за нејзините гради.

Папараците ни тоа не успеале да не го забележат.

 

View this post on Instagram

 

We are waiting for you guys today at the @si_swimsuit on location ! Doors open at 10am

A post shared by Jessica Aidi (@jessicaaidi) on

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Jessica Aidi (@jessicaaidi) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Jessica Aidi (@jessicaaidi) on

Коронавирус