вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 58
home Познати

Ѕвездата на финалето од Лигата на шампионите во четврток доаѓа во Скопје

Ѕвездата на финалето од Лигата на шампионите во четврток доаѓа во Скопје

Девојката која за неколку минути стана планетарно позната доаѓа во Скопје!

Кенси Волански сите ја запознаа по втрчувањето на теренот во финалето од Лигата на шампионите помеѓу Тотенхем и Ливерпул.

Преку ноќ таа стана вистинска ѕвезда.

Волански заедно со Витали Зровецки, нејзиното момче кое ја смисли целата во четврток ќе гостуваат во Скопје на луда забава!

Парот ќе биде дел од најлудата забава #ONLIFERALLY2019!, во еден скопски познат локал.

Коронавирус