понеделник, 23. септември 2019. Вести денес: 53
home Познати

Ѕвездата има само 54 килограми: Погледнете со каква облека Ким се пофали со своето “ново“ тело (ФОТО)

Ѕвездата има само 54 килограми: Погледнете со каква облека Ким се пофали со своето “ново“ тело (ФОТО)

Ким Кардашијан секојдневно е во теретана, а изгледа напорот се исплати.

Пред неколку дена на социјалните мрежи објави дека тежината ја спуштила на 54 килограми, па по тој повод облече комбинација која го оцртуваше секој дел од телото.

Сребреното боди во комбинација со мини здолниште од материјал кој „се лепи“ за колковите беше изборот на 37-годишната ријалити ѕвезда за состанокот со Канје.