сабота, 30. септември 2023. Вести денес: 54
home Познати

Џони Деп ќе се венча со 30 години помлада Русинка (ФОТО)

Џони Деп ќе се венча со 30 години помлада Русинка (ФОТО)

Славниот актер Џони Деп (55) повеќе не успева да ја крие врската со убавата Русинка, танчарката и кореографка Полина Глен.

Двојката се запознала лани на вечерна забава. Девојката, според пишувањата, веќе две години живее во Лос Анџелес, во една од куќите на Деп, а тој наводно настојувал гостите да потпишат документ за дискретност.

Двојката планира наскоро да застане пред олтар, по што ќе заминат во Русија, со цел Деп да го запознае семејството на Глен.