четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Џон Бон Џови е голем заводник: Денес девојките лудуваат по неговиот син кој е копија на тато (ФОТО)

Џон Бон Џови е голем заводник: Денес девојките лудуваат по неговиот син кој е копија на тато (ФОТО)

Заедно со своето семејство на островот Корчула, ужива познатата музичка ѕвезда Џон Бон Џови.

57-годишниот пејач со својата сопруга Доротеа е во брак од 1989-та година, а заедно имаат три сина и една ќерка.

Нивниот син Џејкоб, е копија на Џон Бон Џови. Ако ги споредиме неговите фотографии со оние од младоста на музичарот, едноставно како да нема разлика.

Фотографиите кои ги објави Џејкоб на својот профил на Инстаграм, фотографирани од неговиот татко, се само уште еден доказ за нивната сличност.

 

View this post on Instagram

 

??‍♂️ ?- @jonbonjovi

A post shared by @ jakebongiovi on

 

View this post on Instagram

 

où sont les filles françaises

A post shared by @ jakebongiovi on

 

View this post on Instagram

 

Kid Cudi

A post shared by @ jakebongiovi on

 

View this post on Instagram

 

Madmanz

A post shared by @ jakebongiovi on

 

View this post on Instagram

 

:/

A post shared by @ jakebongiovi on

Најнови вести

Коронавирус