понеделник, 20. март 2023. Вести денес: 119
home Познати

Џон Бон Џови до Ким Кардашијан: „Што ќе стои во твојата автобиографија? Снимив порно и станав славна?“

Џон Бон Џови до Ким Кардашијан: „Што ќе стои во твојата автобиографија? Снимив порно и станав славна?“

Џон Бон Џови има остри зборови за денешната забавна индустрија, особено за ѕвездите од реалните шоуа и не го крие тоа.

Мегапопуларниот пејач во интервју за „The Sunday Project“ изјави дека не издвојува ниту минута за риалити ѕвезди и дека не ја одобрува нивната слава без талент.

„Не е за мене. Што ќе стои во твојата автобиографија? Снимив порно и погодете што, станав славна? Извинете ама ќе го прескокнам тоа. Напиши книга, насликај слика, глуми, студирај, пеј, пишувај…“ – вели 56-годишниот музичар, алудирајќи на славата на Ким откако протече нејзина домашна секс снимка со поранешниот.

loading...

Најнови вести