четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Ѕирнете зад камерите на „Преспав“- Зафирчев сподели некоку фотографии од снимањето на новогодишното издание

Ѕирнете зад камерите на „Преспав“- Зафирчев сподели некоку фотографии од снимањето на новогодишното издание

Македонска ТВ серија „Преспав“ која и овој пат ги руши сите рекорди на гледаност се емитува секој работен ден и успева да го задржи вниманието на македонската публика.

Секој лик на посебен начин ја доловува атмосферата во пансионот, а сега Васил Зафирчев кој е во улога на готвачот Марио, сподели неколку фотографии и покажа како изгледаше зад камерите за време на снимањето на новогодишното издание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vasil Zafircev (@vasilzafircev)

Коронавирус