вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 129
home Познати

Ѕирнете во луксузниот дом на најзгодниот турски актер – Џан има добар вкус, оние што се ранобудници особено ќе полудат по овој детаљ

Ѕирнете во луксузниот дом на најзгодниот турски актер – Џан има добар вкус, оние што се ранобудници особено ќе полудат по овој детаљ

Популарниот турски актер кој е миленик на женскиот пол обожува да ужива во својот дом во кој не жали да инвестира многу пари.

Имено актерот има се што ќе посака, а најмногу ужива во својот дом кој е како од соништата.

Тој е исполнет со различни награди, дипломи и фотографии кој внесуваат посебна топлина во неговиот стан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Can Yaman (@canyaman)

Актерот неретко и тренира во својата дневна соба каде има справи за вежбање, а додека го прави тоа, фановите често ги забележуваат луксузните детали во кој ужива тој.

Инаку во неговиот дом има и квалитетен апарат за кафе со чија помош тој ужива во раните утрински часови.

Коронавирус