сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 9
home Познати

Ѕирнете во домот на славната убавица: Нема да верувате што има среде нејзината спална соба (ВИДЕО)

Ѕирнете во домот на славната убавица: Нема да верувате што има среде нејзината спална соба (ВИДЕО)

Миранда Кер открива дека отсекогаш сакала када среде спална соба, па токму тоа и го има во нејзиниот дом во Малибу.

Во ова видео таа ја покажува спалната соба и бањата која се наоѓа во неа, со омилените козметички производи и кристална колекција.

Најнови вести

Коронавирус