четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 79
home Познати

Ѕирнете во домот на Синиша Михајловиќ – луксуз на сите страни (ФОТО)

Ѕирнете во домот на Синиша Михајловиќ – луксуз на сите страни (ФОТО)

Познатиот фудбалер Синиша Михајловиќ покрај себе има шест деца и сопруга, кои му се најголема поддршка.

Семејната куќа во која живеат е негова оаза на мирот, а сега сопругата на Синиша, Аријана, сподели на својот Инстаграм профил како изгледа дел од нивната луксузна куќа.

Имено, Синиша ужива луксуз со своите најблиски, а за украсување на просторот беше задолжена неговата сопруга Аријана, како и наследниците кои се погрижија сè да биде усогласено.

Целиот ѕид е направен од стакло и има прекрасен поглед кон околината и природата, додека од другата страна сè е со бројни детали, аголен мебел покриен со перници, крзно, црвени фотелји, дрвени детали, семејни фотографии и столбови од гипс.

Коронавирус