вторник, 18. јуни 2019. Вести денес: 116
home Познати

Џиновските гради едвај ги собра во минијатурниот костим за капење, но кога ќе го видите овој детаљ од одморот на Карлеуша ќе занемете

Џиновските гради едвај ги собра во минијатурниот костим за капење, но кога ќе го видите овој детаљ од одморот на Карлеуша ќе занемете

Балканската музичка пејачка Јелена Калреуша заедно со својот сопруг Душко Тошиќ и двете ќерки овие денови се на одмор на Малдивите.

Карлеуша објави фотографија на која носи опрема за нуркање, а тоа е нешто што досега никогаш не го пробала, вели пејачката.

 

View this post on Instagram

 

Paradise 🏝

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Но, сепак наместо во овој детаљ, фановите гледаа во нејзините џиновски гради и минијатурно бикини кое и да сакаше пејачката не можеше да го сокрие.

 

View this post on Instagram

 

Into the blue

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најнови вести