сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 40
home Познати

Џиџи Хадид откри што ѝ подариле Тејлор Свифт и Донатела Версаче на новородената ќеркичка

Џиџи Хадид откри што ѝ подариле Тејлор Свифт и Донатела Версаче на новородената ќеркичка

25-годишната Џиџи сподели фотографија од рачето на ќерка ѝ на Instagram story, заедно со подароците што ги добила од Донатела Версаче и Тејлор Свифт.

Од фотографијата се гледа дека познатата дизајнерка ѝ испратила бело боди со логото на Versace. Тејлор Свифт, пак, ѝ подарила розово ќебенце.

-Од тетка Донатела Версаче, напишала Џиџи до блузата.

-И тетка Тејлор Свифт го направи ова, стои до ќебенцето.

Џиџи и Зејн имаат долга соработка со Versace, па не е ни чудно што се блиски со познатата дизајнерка.

Џиџи и Тејлор, пак, се навистина добри пријателки.

Коронавирус