недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 84
home Познати

Џесика Алба ги отвори вратите од својот дом и покажа во каков луксуз живее (ВИДЕО)

Џесика Алба ги отвори вратите од својот дом и покажа во каков луксуз живее (ВИДЕО)

Актерката Џесика Алба за прв пат ги отвори вратите од својот дом каде со сопругот Кеш Ворен и своите пет деца живеат во луксуз.

Куќата е купена пред 7 години, а Џесика вели дека било потребно многу труд за да изгледа вака како што е денес.

Најнови вести

Коронавирус