сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 94
home Познати

Џенифер прошета само во кошула и чизми, дали би се осудиле да го облечете ова? (ФОТО)

Џенифер прошета само во кошула и чизми, дали би се осудиле да го облечете ова? (ФОТО)

Џенифер Лопез предизвикала вистинско модно поместување, кога на улиците во Њујорк се појавила во бела машка кошула и високи трапер чизми.

Критичарите се фатија за глава. Кошула и чизми? Во ред, но каде се пантолоните? Зошто нема ниту здолниште?

Едно е сигурно, што и да облече Џеј Ло сите се воодушевуваат! Но, ѕвездите, па и таа, некогаш претеруваат, зарем не?

Девојките и жените ширум светот често сакаат да го копираат изгледот на Џенифер, но овој пат мислиме дека нема да се осудат на тој храбар чекор.

Најнови вести

Коронавирус