понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Џенифер Лопез заработи три милиони долари за 20 минути: Дознајте што требаше да направи за овие пари

Џенифер Лопез заработи три милиони долари за 20 минути: Дознајте што требаше да направи за овие пари

Латиноамериканската пејачка Џенифер Лопез во Катар заработи три милиони долари за 20 минути – два за себе и еден милион за патни трошоци.

Имено, таа само требаше да се појави на катарскиот Фестивал на Доха Сити Мол и 20 минути да одговара на прашања за самата себе.

Сличен ангажман Лопез ќе има и наредната седмица, кога ќе се појави на настан на авиокомпанијата Катар Ервејс во Долби театарот во Лос Анџелес, каде што, исто така за 20 минути, таа ќе заработи 1,2 милиони долари.

Локални избори 2021