среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 112
home Познати

Џенифер Лопез во улога на стриптизерка: Со совршено тело актерката им пркоси на годините (ФОТО)

Џенифер Лопез во улога на стриптизерка: Со совршено тело актерката им пркоси на годините (ФОТО)

Џенифер Лопез важи за една од најзгодните актерки на светот, а сега поради нова улога мора да поминува и по неколку часови во теретана.

Таа ќе се најде во улога на проститутка, а веројатно задоволна сподели и фотографија од снимањето на филмот.

Џеј Ло изгледа брутално добро, со совршеното тело и на 49 години.

Најнови вести

Коронавирус