понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Џенифер Лопез во опасен стајлинг позира покрај полицајци

Џенифер Лопез во опасен стајлинг позира покрај полицајци

Мега ѕвездата Џенифер Лопез, на глема радост на обожавателите подготвува нова песна и спот, и откри како ќе изгледа во дел од видео записот.

Таа објави фотографија покрај полицајци, на која таа е во секси облека и која би ве збунила доколку не знаете дека се работи за спот.

Таа облече шорцеви во комбинација со бела раскопчана кошула и јасно видлив сребрен градник. Долгата кадрава кафеава коса ја украси со црвено капче.

Задоволните полицајци не ја тргаа насмевката од лицето откако позираа со популарната Џеј Ло.

– Има само еден вистински. Добри работи доаѓаат – порача таа покрај најавата од сетот . Бројни следбеници имаа само пофални зборови за нејзиниот стајлинг.

Најнови вести

Коронавирус