понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 154
home Познати

Џенифер Лопез ужива во последното летно сонце

Џенифер Лопез ужива во последното летно сонце

Џенифер Лопез повторно ги „запали“ социјалните мрежи и со објавена фотографија ги воодушеви своите фанови

Лaтино дивата, која летово наполни 51 година, но се уште може да се пофали со одличното тело и облини, на фотографијата се појавува легната на плажа уживајќи во последните летни сончеви зраци.

Нема поубаво чувство од тоа да ги зграбите пи почувтсвувате последните моменти од летото – напиша Лопез под фотографијата.

Коронавирус