четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 4
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Џенифер Лопез сподели фотографии од моментот кога Алекс ја побара за жена

Џенифер Лопез сподели фотографии од моментот кога Алекс ја побара за жена

Џенифер Лопез објави фотографии од специјалниот момент кога Алекс Родригез клекна на колено и ја побара за жена.

Предлогот за брак се случил на зајдисонце на плажа на Бахамите.

Коронавирус