сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 131
home Познати

Џенифер Лопез се вери за Алекс Родригез

Џенифер Лопез се вери за Алекс Родригез

Џенифер Лопез се вери со поранешната безбол ѕвезда Алекс Родригез.

Информацијата придружена со фотографии од прстенот беше објавена синоќа од нив на социјални мрежи.

„Таа кажа Да“, објави на Родригез (43) на Твитер. Во врска беа две години.

И тој како и Џенифер (49) е разведен со две деца од претходните два брака со Кејт Хадсон и со Камерон Дијаз.

Коронавирус