среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 136
home Познати

ФОТО+ВИДЕО: Џенифер Лопез се соблече сосема гола на 51 година

ФОТО+ВИДЕО: Џенифер Лопез се соблече сосема гола на 51 година

Со години наназад пејачката и актерка Џенифер Лопез важи за една од најубавите жени во светот. Латино дивата, која во јули наполни 51 година, може да се пофали со затегнато, сексапилно тело, а таа сега покажа импресивна фигура во кратките колажни снимки.

Имено, Џеј Ло објави комплет фотографии на кои позира сосема гола.

Секако, своите интимни зони ги покрила со рацете, но она што можеше да се види ги воодушеви сите нејзини обожаватели, и машки и женски.

„Најзгодната жена на светот“, беше еден од коментарите.

Инаку, на овој начин Џенифер Лопез ја најави својата нова песна.

Погледнете ги снимките:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 

Најнови вести

Коронавирус