четврток, 16. септември 2021. Вести денес: 64
home Познати

Џенифер Лопез првпат се појави во јавност без перика, вака изгледа со својата природна коса (фото)

Џенифер Лопез првпат се појави во јавност без перика, вака изгледа со својата природна коса (фото)

Папараците ја фотографирале Џенифер Лопез како заминува на тренинг, но овој пат во потполно различно издание.

Имено, таа првпат во јавност се појави без својата перика, односно ова е првпат како Џенифер се појавува со својата природна коса која одлично и стои.

Пејачката секогаш се труди да изгледа совршено и успева во тоа, но овојпат се одлучи да направи пауза од тешките перики и да се појави во природно издание.

Како ви се допаѓа?

Коронавирус