понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Џенифер Лопез го исфрлила шеќерот од исхраната

Џенифер Лопез го исфрлила шеќерот од исхраната

Многумина ќе се сложат дека Џенифер Лопез има одлично тело и е во одлична форма, која не е така лесно да се одржи. Тоа освен на редовните физички вежби, се должи и на нејзината исхрана.

Личниот готвач на Џеј-Ло и нејзиниот свршеник Алекс Родригез, Калвин Фернандез за американските медиуми открива дека нејзиниот режим е толку строг, што и нема место за никакви грешки. Имено, според него, денот на пејачката-глумица започнува со пржени јајца и три вида зеленчук…

– Таа ретко јаде јаглени хидрати, а шеќер – воопшто не јаде!, истакнува тој.

За „УС магазин“, готвачот ја пофали упорноста, трудот и посветеноста на Лопез, додавајќи дека е доста задоволен што работи за неа, Алекс и нивните деца.

Парламентарни избори 2020